Že vrsto let občni zbor društva izvajamo na Lesarski šoli v Mariboru in tudi letos smo se tam zbrali na 103. občnem zboru društva. Podana so bila poročila o delu v letu 2023, naredili smo načrte za leto 2024 in podelili napredovanja, odlikovanja, priznanja in tradicionalno operativnim gasilcem z največ nabranimi točkami po pravilniku kipce za operativno delo. Občnega zbora se je udeležilo veliko gostov. GZS je zastopala namestnica predsednika GZS tov. Janja Kramer Stajnko, ki je sicer naša članica. Kot predstavnik GZ Maribor pa nas je obiskal poveljnik JGS Maribor tov. Aleš Ciringer. Oba sta zbrane tudi nagovorila. Po uradnem delu smo se preselili v jedilnico šole kjer smo goste pogostili, sledilo pa je družabno srečanje v našem gasilskem domu.